День поля
4 липня 2024 р. на Дослідній станції «Маяк» Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук України проведено День поля: «Сорти та гібриди овочевих і малопоширених культур селекції Дослідної станції «Маяк» ІОБ НААН» та Круглий стіл, присвячений 50-річчю від дня створення Дослідної станції «Маяк» ІОБ НААН.
На демонстраційному полігоні присутні мали змогу ознайомитися з селекційними розробками, а саме з 75 сортами, гібридами та перспективними селекційними формами основних та малопоширених рослин, створеними в установі. Також було продемонстровано 45 ліній салату посівного, отриманих методом індукованого мутагенезу.
З нагоди ювілею установи наукові співробітники Володимир Несин, Надія Птуха, Леся Чабан та Любов Фесенко за багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у розвиток аграрної науки в галузі овочівництва отримали подяки від Національної академії аграрних наук України.
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-2.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-3.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-4.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-5.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-6.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-7.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-8.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-9.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-10.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-11.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-12.jpg)
![](assets/images/news/2024-rik/04-07-2024/04-07-2024-mayak-13.jpg)