Інститут овочівництва і баштанництва НААН

Institute of Vegetable and Melon NAAS

International Conference «THE 2ND INTERNATIONAL ELECTRONIC CONFERENCE ON PLANT SCIENCES-10TH ANNIVERSARY OF JOURNAL PLANTS» (2021)

8 грудня 2021 року співробітники лабораторії генетики, генетичних ресурсів і біотехнології Інституту овочівництва і баштанництва НААН Івченко Тетяна Володимирівна, Мозговська Ганна Валеріївна, Баштан Наталія Олександрівна, Мірошниченко Тетяна Миколаївна приймали участь у міжнародній конференції, що відбувалась у Швейцарії – The 2nd International Electronic Conference on Plant Sciences-10th Anniversary of Journal Plants.

Ця конференція вже другий рік поспіль проводиться у форматі ZOOM на одній із найбільш авторитетних платформ –  MDPI.  В цьому році ми приймаємо участь у сесіїPlant Response to Stresses and Changing Environment.

Завдяки спільній багаторічній співпраці із науковцями Інституту кріобіології і кріомедицини НААН ми маємо можливість не тільки представити наші наукові дослідження широкому колу фахівців у багатьох країнах світу. Участь у таких заходах ми розглядаємо як чудову можливість пошуку закордонних партнерів для налагодження взаємовигідних наукових контактів.