Івченко Т.В. виступила із доповідями щодо технологій вирощування перспективних нішевих культур (спаржа і батат) та особливостей використання посадкового матеріалу, отриманого за використання клонального мікророзмноження. Присутні на семінарі білоруські фермери виявили високу зацікавленість в отриманні інформації за даними темами і відмітили значний прогрес в Україні стосовно розвитку технологій органічного виробництва сільськогосподарської продукції.
В рамках закордонного візиту Івченко Т. В. також відвідала Мінський міський технопарк та республіканське науково-виробниче підприємство «Институт овощеводства» НАН Білорусі, де уклала угоду про творче співробітництво і обговорила із директором РУП «Институт овощеводства» А. І. Чайковським програму спільних наукових досліджень.
В рамках програми активно обговорювався широкий спектр актуальних проблемних питань рослинництва, ґрунтознавства, екології в освіті, науці та виробництві; стану та перспектив розвитку інноваційних технологій і технічних засобів в АПК; інновацій у ветеринарії для забезпечення продовольчої та біологічної безпеки; стійкого розвитку, раціонального використання земельних та лісових ресурсів; наукоміских технологій тваринництва як фактору стійкого розвитку галузі; глобальної економічної трансформації – виклику до інноваційного вирішення і перспективам розвитку економіко-правових питань в АПК; водної безпеки в концепції стійкого розвитку в АПК та встановлювались шляхи їх вирішення. Окрема сесія Саміту була присвячена молодим вченим, аспірантам та докторантам «Аграрна наука майбутнього – наука молоді».